KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15075334
nr 1507 5334
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, 46x37 cm, yttermått inklusive ram: 52x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 december 2022
kl 20:07:16
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr